Juoda Balta

World of Warcraft gildija

Pagrindinis puslapis | Warcraft Logs | World of Logs | Kazzak forumas

Dabar yra Ket Rgs 21, 2017 2:19 pm

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 2 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Froban Demon hunter
StandartinėParašytas: Šeš Lap 19, 2016 2:43 pm 
Atsijungęs

1. http://eu.battle.net/wow/en/character/k ... ban/simple

2. Dabar Havoc, nesu megejas tankint , dazniausiai Dps arba healinu

3. Sitas klausimas yra sudetingas nes wow pradejau lost nuo 14metu privaciuose serveriuose , i globala pirma karta prisijungiau kai WOD prasidejo palosiau menesi ir nustojau , nes tada buvau nepilnametis ir zinot kaip buna su tais pavedimais ir pinigais. galiu pasakyt kad esu uzauges su wow :)

4. PVE pasigyrt perdaug nieko negaliu , nes nuo mazens mane itrauke PVP, nes PVE man atrodo kazkaip labai lengvas, ismoksti taktikas ir kartoji vis tapati , o PVP visai kitas reikalas, bent jau mano nuomone tokia.Kaip ir sakiau losdavau privaciuose serveriuose , Moltene kai buvo Warsong WOTLK serveris buvau pasiekes 2v2 2200rating ir 3v3 2000 paskui ta serveri keite i cataclysma kuris man nepatiko tai nebelosiau tam serveri. Po Molteno pradejau lost Arena tournament privaciam serveri kuriam pasiekiau 2v2 2100ratinga.

5.Kaip sakiau buvau pradejas lost globale kai isejo WOD ir ogrimare pamaciau Druida su guildo pavadinimu "juoda balta" iskart ivedes i google pamaciau kad cia lietuviu guildas kuris gyvuoja labai ilgai , kadangi nebuvau 100lvl ir nepasiekiau as jo net nesikreipiau del pakvietimo.

6.http://postimg.org/image/la78bht9j/

7.Esu naujokas globale ir tuo paciu Legion .

8.kaip sakiau globale esu naujokas tai nebuvau jokiam guilde nebent tuose vienkartiniuose kur patys pakviecia.

9.internetas yra sviesolaidinis ir labai retai dingsta PC buvo galingas savo amzium dabar gal biski sudu apkrautas :D 8GB RAM 4 procesoriai nu vienu zodziu WOw tikrai veza

10. Wow tikrai noriu turet pasiekimu tiek PVP tiek PVE bet atsizvelgt noriu labiau i pvp, vienam tai butu sunku padaryt del to ir noriu patekt i jusu guilda susirast draugu , partneriu kurie kalbetu lietuviskai :D kad galetum tai padaryt kartu. Jusu guilde labiau siekciau PVP pasiekimu bet taip pat noriu turet ir pve pasiekimu nes paskutiniu metu girdejau kad blizzard visa beveik demesi skiria i PVE tai tikriausiai end content turetu but itraukiantis. labai noreciau su guildu daryt raid'us ir dungeonus nes niekada to nebuvau patyres

11. Nu ka esu 19 metu , niekur nesimokinu o dirbu, pomegiai yra masinos nes pats darbas yra susijes su masinom ir laisvu laiku megstu prisest prie WOW

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: Re: Froban Demon hunter
StandartinėParašytas: Pen Rgs 15, 2017 11:09 am 
Atsijungęs

Sveiki,
esu naujokas. Gal galite kokių patarimų pradedančiajam?

Ačiū

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 2 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume