Juoda Balta

World of Warcraft gildija

Pagrindinis puslapis | Warcraft Logs | World of Logs | Kazzak forumas

Dabar yra Tre Gru 13, 2017 7:19 am

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 3 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Jorekas - Resto Druid
StandartinėParašytas: Ant Lap 08, 2016 2:15 am 
Atsijungęs

1. http://eu.battle.net/wow/en/character/k ... kas/simple

2. Pasirinkau Restoration nes mėgstu healint, duoda atsakomybės pakankamai, bet ne tiek kiek tankui. Daugiau adrenalino ir idomumo suteikia nei DPS ir Druid kaip klasė man labai prilipo.

3. Pradėjau TBC pabaigoje, daugiausia raid'inau WotLK, truputi Cataclysm pirmu raid'u bet kazkaip nesudomino ir guild'as issiskirste. Dabar vėl pradėjau, nes Legion pasirodė vertas grįžti. Tai bendrai paėmus 4 metus.

4. Dauguma 10 man WotlK bosų, bet kadangi buvau labai prisirišęs prie savo guild, nepasiekiau daugiau nei tuo metu norėjosi.

5. Apie Juoda Balta esu girdėjęs dar senais laikais kai žaidžiau. Noriu prisijungti, nes ieškau ne per didelės lietuviškos gildijos bendravimui ir PvE dalykams.

6. https://s11.postimg.org/80ds68cir/Wo_WS ... 000010.jpg

7. -

8. Vienintelė gildija kuri man rupėjo jau senai išnykus. Buvo paprasta, labai draugiška maža gildija, kur visi kreiptavosi vieni i kitus tikrais vardais ir kartu eidavom i raid'us.

9. Tiek internetas tiek kompiuteris pilnai tinka WoW žaidimui.

10. Labiausai noriu Mythic Dungeons ir raid'us kartu su gildija. Taip pat patinka achievements, rinkti gelytes ir gaminti magiškus gėrimus ;D Labiausiai tiesiog noriu socialios gildijos su kuria galėčiau bendrauti ir daryti PvE content :)

11.Man 25 metai. Baigiau Filmų kūrimo studijas ir dabar dirbu kaip freelance filmmaker. Labai domina viskas Blizzard. Mėgstu HOTS. Beabejo filmų, serialų ir kelionių megėjas. Šiuo metu gyvenu Leeds mieste. Varniukų ir Volfas Engelman Blond alus mano top saraše. Domiuosi technologijom, psichologija ir bandau išmokt groti pianinu.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: Re: Jorekas - Resto Druid
StandartinėParašytas: Tre Lap 09, 2016 6:50 pm 
Atsijungęs
Gildijos narys

Ne čia pataikei :)
Gildija jau nebevysto praktiškai jokios veiklos :)
Voveriai šiuo metu ant bangos ir labai gyva gildija su keletu raid grupių, daugybe M+ grupių. Visada rasi su kuo gerai praleisti laiką :)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: Re: Jorekas - Resto Druid
StandartinėParašytas: Tre Lap 09, 2016 7:09 pm 
Atsijungęs

Na worldofwarcraft.lt rodo, kad dar gyva. Be to visada galima atgaivinti :) Tikrai atsiras daugiau zmoniu kuriems Voveriai yra per didele gildija. virs 700 zmoniu.

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 3 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 8 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume