Juoda Balta
http://www.juodabalta.info/forumas/

Nyanblast - mage
http://www.juodabalta.info/forumas/viewtopic.php?f=31&t=5141
Puslapis 11

Autorius:  ihazcarrot [ Ket Spa 13, 2016 7:48 pm ]
Pranešimo tema:  Nyanblast - mage

1.
http://eu.battle.net/wow/en/character/k ... ast/simple . Šitą chara užkėliau Draenoro expnasion pabaigoi nuo 1 lvl be boost (gailiuosi ;D kad be , nes 1-90 lvlinimas dabar klaikus)


2.
Dabar tai Fire ir arcane nes tiesiog frost neabeatrodo man toks įdomus koks buvo TBC laikais. Pagrindinis yra magas, nors turiu dar rogue, dk, warrior ir demon hunter kuriuos planuoju apgearinti.


3.
Na sunku pasakyt, nes didelę dalį lošiau privačiuose servuose. Didelę dalį praleidau žaisdamas Sangreale( kol nenumirė) tiek TBC tiek Wowtlk. Globaliame serveryje pradėjau žaist kažkur nuo wowtlk laikų, bet nepastoviai nes tais laikais buvau nepilnametis ir negalėjau pastoviai mokėti mėnesinio mokesčio. Dar gamer-district lošiau. Pandaria išvis skip'inau , nes nepasirodė įdomus.
Tai sakyčiau globaliam ~ iki 1,5 metų.


4.
Kažkokių didelių pasiekimu neturiu. Draenore išvaliau HFC normala su guildu ir puse bosu heroic'e. kadangi paskui greit atėjo legion nespėjau susirinkt geresnio gear , kad kažkur aukščiau kopt. (na Sangreale esu su guildu paemes tbc visus raid kurie buvo padoriai sutvarkyti, tiek wowtlk raidus, tik kaip ir sakau nelabai gal jum aktualu tai)


5.
worldofwarcraft.lt . Realiai apie šito guildo pavadinimą aš girdėjau dar ne pradėjęs žaisti officialiuose serveriuose kokiais 2007 gal metais. Ir šiaip norėtusi bendraujančios aplinkos, nes dabartinis wow kaip koks singleplayer, pilna tų guildų kurių gchat'ai mirę. Tai pat norėtusi žaisti su lietuviais ir su guildu kuris kažko siekia ir yra pasiekęs.

6.
https://s13.postimg.org/ccu7lmn0n/Wo_WS ... 193739.jpg Nesimato rcloot council ir tinydps addonu.


7. -

8.
Čia nelabai pamenu tų guildų pavadinimų senais expansionais. Paskutinis buvo Voveriai, iš kurio buvau greičiausiai išmestas už neaktyvumą, nes prieš Draenoro pabaigą nežaidžiau ir į legion grįžau apie mėnesiui po jo išleidimo . Kitos priežasties nežinau, nes nebuvau kažkuo labai užkliuvęs kam :D
(Kol lošiau sangreale tai buvo Tabula rasa, gal čia net iš ten žmonių yra :D .. Globaliuose servuose jie berods vadinasi Paklydeliai-Frostmane)


9. Žaidžiu GTA Online, guild wars 2 pakankamai padoriai ant savo pc, tai wow tempia be jokiu problemų (tiesą sakant neatsimenu kada man wow blogai temptų). Internetu tai pat nesiskundžiu.

10.
Labai kažkokių didelių lūkesčiu neturiu, bet norėčiau tiek PVP srityje tiek PVE nueiti kuo toliau ir išbandyti visą ką gali man dabartinis wow pasiūlyti. Visą ta hype pve gadina tas, kad pamatai visa content ant easy mode ir jau nėra to pačio užsidegimo eit ant sudėtingesniu lygių taip kaip seniau.

11.
Na man 23, esu studentas kuris domisi menu, sunkia muzika ir kompiuteriniais žaidimais bei jų kūrimu. Taip pat visokie bei koncertai bei festivaliai.

Autorius:  Krachas [ Šeš Spa 15, 2016 4:44 pm ]
Pranešimo tema:  Re: Nyanblast - mage

Parasyk Emrin, Covax, Vagylka, Antilord del invaito.

Puslapis 11 Visos datos yra UTC + 2 valandos
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/