Juoda Balta

World of Warcraft gildija

Pagrindinis puslapis | Warcraft Logs | World of Logs | Kazzak forumas

Dabar yra Ket Lie 20, 2017 2:30 pm

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 2 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Nyanblast - mage
StandartinėParašytas: Ket Spa 13, 2016 7:48 pm 
Atsijungęs

1.
http://eu.battle.net/wow/en/character/k ... ast/simple . Šitą chara užkėliau Draenoro expnasion pabaigoi nuo 1 lvl be boost (gailiuosi ;D kad be , nes 1-90 lvlinimas dabar klaikus)

2.
Dabar tai Fire ir arcane nes tiesiog frost neabeatrodo man toks įdomus koks buvo TBC laikais. Pagrindinis yra magas, nors turiu dar rogue, dk, warrior ir demon hunter kuriuos planuoju apgearinti.

3.
Na sunku pasakyt, nes didelę dalį lošiau privačiuose servuose. Didelę dalį praleidau žaisdamas Sangreale( kol nenumirė) tiek TBC tiek Wowtlk. Globaliame serveryje pradėjau žaist kažkur nuo wowtlk laikų, bet nepastoviai nes tais laikais buvau nepilnametis ir negalėjau pastoviai mokėti mėnesinio mokesčio. Dar gamer-district lošiau. Pandaria išvis skip'inau , nes nepasirodė įdomus.
Tai sakyčiau globaliam ~ iki 1,5 metų.

4.
Kažkokių didelių pasiekimu neturiu. Draenore išvaliau HFC normala su guildu ir puse bosu heroic'e. kadangi paskui greit atėjo legion nespėjau susirinkt geresnio gear , kad kažkur aukščiau kopt. (na Sangreale esu su guildu paemes tbc visus raid kurie buvo padoriai sutvarkyti, tiek wowtlk raidus, tik kaip ir sakau nelabai gal jum aktualu tai)

5.
worldofwarcraft.lt . Realiai apie šito guildo pavadinimą aš girdėjau dar ne pradėjęs žaisti officialiuose serveriuose kokiais 2007 gal metais. Ir šiaip norėtusi bendraujančios aplinkos, nes dabartinis wow kaip koks singleplayer, pilna tų guildų kurių gchat'ai mirę. Tai pat norėtusi žaisti su lietuviais ir su guildu kuris kažko siekia ir yra pasiekęs.

6.
https://s13.postimg.org/ccu7lmn0n/Wo_WS ... 193739.jpg Nesimato rcloot council ir tinydps addonu.

7. -

8.
Čia nelabai pamenu tų guildų pavadinimų senais expansionais. Paskutinis buvo Voveriai, iš kurio buvau greičiausiai išmestas už neaktyvumą, nes prieš Draenoro pabaigą nežaidžiau ir į legion grįžau apie mėnesiui po jo išleidimo . Kitos priežasties nežinau, nes nebuvau kažkuo labai užkliuvęs kam :D
(Kol lošiau sangreale tai buvo Tabula rasa, gal čia net iš ten žmonių yra :D .. Globaliuose servuose jie berods vadinasi Paklydeliai-Frostmane)

9. Žaidžiu GTA Online, guild wars 2 pakankamai padoriai ant savo pc, tai wow tempia be jokiu problemų (tiesą sakant neatsimenu kada man wow blogai temptų). Internetu tai pat nesiskundžiu.

10.
Labai kažkokių didelių lūkesčiu neturiu, bet norėčiau tiek PVP srityje tiek PVE nueiti kuo toliau ir išbandyti visą ką gali man dabartinis wow pasiūlyti. Visą ta hype pve gadina tas, kad pamatai visa content ant easy mode ir jau nėra to pačio užsidegimo eit ant sudėtingesniu lygių taip kaip seniau.

11.
Na man 23, esu studentas kuris domisi menu, sunkia muzika ir kompiuteriniais žaidimais bei jų kūrimu. Taip pat visokie bei koncertai bei festivaliai.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: Re: Nyanblast - mage
StandartinėParašytas: Šeš Spa 15, 2016 4:44 pm 
Atsijungęs
Gildijos narys
Vartotojo avataras

Parasyk Emrin, Covax, Vagylka, Antilord del invaito.

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 2 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Veikia ant phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007