Juoda Balta

World of Warcraft gildija

Pagrindinis puslapis | Warcraft Logs | World of Logs | Kazzak forumas

Dabar yra Pir Gru 11, 2017 1:11 pm

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 23 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Lenisxp - MW
StandartinėParašytas: Ket Lie 30, 2015 10:46 am 
Atsijungęs

Jagas rašė:
Lenis rašė:
Jagas rašė:
Kaip save ivertintum kaip zmogu, ar esi problematiska asmenyme? kaip vertini/reaguoji i pagrista/nepagrista kritika ?

tavo manymu kokia tinkamiausia loot sistema raid grupeje turetu but naudojama

Aš per reidus nesinervuoju, nebent del savo pačio "performanso", kartais, kai tenka ilga laika wipintis del tu paciu priezasciu jauciu frustracija(nusivylimą?), bet niekada nieko nekaltinu. Kartais per TS pasakau pozicijų klaidas kurias matau viduryje try (pavyzdys būtų: kas nors su Befouled stovi žmonių krūvoje arba Gift of Manari targetas atsistoja taip, kad Ghostas neina per liepsnas arba apskritai nejuda iš stacko), kai kuriems žmonėms tai nepatinka ir jie priima, kaip baisią kritiką, bet niekada nedarau to norėdamas kažką įžeisti ar panašiai. Mano manymu tai normali progresso dalis, kai žmonės mokosi fightą, pradžioje reikia daug daugiau komunikacijos, kol visi išmoksta ir tie dalykai tampa savaime suprantami.

Raidinu ne dėl looto ar item levelio, mano nuomone tobulam guilde lootas turėtų eiti tam, dėl kurio daugiausiai išaugs bendras grupės lygis. Realiam guilde tikriausiai tenka atsižvelgti dar į tai, kad žmonės nesijaustų nuskriausti ar neįvertinti. :)

Ar tave tenkina buvimas gildijoje, kai lootas healiams pagal priority butu +- paskutineje vietoje ir tektu nuo bendro stalo rinkti trupinius ir megautis encounteriais nepagal looto gavima ?

kokie planai kitam expansionui? kokia padetis su altais, norais, galimybem ir uzklasine veikla neskaitant raidu (ka dar megsti veikti wowe?)

p.s. kaip pakomentuosi, kad tavo 25 lvl petas yra zalios kokybes?

Aš mėgaujuosi užmuštais bosais, ypač tokiais, kurių dar nebuvau užmušęs. Tenkina, šiaip Mistweaverio gearas dažniausiai nėra labai mėgstamas kitų klasių :) O visus tris reikalingus heroic trinketus jau turiu. Na gal teks kelis vakarus prieš miegą paverkti, kad negavau weapono, bet susitarkysiu. :))

Kita expansioną žaisiu, planuoju rudens gale / žiemos pradžioje padaryti pertrauka, kad būčiau "šviežias" po releaso. Jeigu klausimas už kokią klasę žaisčiau, tai taip toli dar nesuplanavęs.
681ilvl Magas - http://eu.battle.net/wow/en/character/kazzak/Lenism/ (random gearas is Tanaan, LFR, etc)
Svajoju kada nors užsikelti Druida, tikriausiai gearinčiau Boomkina ir Offspec Resto.
Šiuo metu darau Garrison dalykus ir Tanaan Daily questus. Kartais išsirenku kokį achievmentą ir susirenku.

Gavau itemą, kuris paboostino Pet'a iki max lvl. Po to dariau kažkokį questą, kur reikėjo įveikti NPC petą, galvojau laimesiu ir gausiu reward, pasirodo ten Bestof3 ir mečiau tuos reikalus :( Čia iš tikro man skaudi tema.. Senam guilde vienas žmogus turėjo 2000 pet fight winų, tai aš jį casual roleplayeriu vadinau.

Gailiuga rašė:
Cituoti:
p.s. kaip pakomentuosi, kad tavo 25 lvl petas yra zalios kokybes?

BL jaučiu užsitrauksiu Jago rūstybę, nes mano vienintelis petas yra 1 lvl karpis, kuris per savo beveik metų karjerą yra pralošęs visas 3 kovas, misklikinus ir užsirovus ant kokios tai gėlės garrisone

Man ir panašiai buvo :cry:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Ket Lie 30, 2015 10:55 am 
Atsijungęs
Gildijos narys

cia ne roleplayingas, cia jau lengvas farminimas :)

Lenis rašė:
...Senam guilde vienas žmogus turėjo 2000 pet fight winų, tai aš jį casual roleplayeriu vadinau.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Ket Lie 30, 2015 2:04 pm 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Kur matai save po 5 mėnesių?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Ket Lie 30, 2015 2:39 pm 
Atsijungęs

Nannou rašė:
Kur matai save po 5 mėnesių?

Įdomus klausimas. Tai čia daugmaž vasaris(kovas?). Jeigu klausimas, kur matau save WoW'e, kaip jau minėjau, tobulame pasaulyje iki rudens galo/žiemos pradžios HFC Mythic jau būtų išvalytas ir daryčiau pertrauka iki sekančio expansiono. Tai priklauso nuo to ar jau išleistas naujas expansionas ar dar ne. Šiuo metu planas maždaug toks:
1) xpac dar toli - manęs nebus
2) xpac greit releasins - laikas prisiminti, kaip WoW atrodo
3) xpac jau releasintas - farminu gear ir laukiu pirmo reido.

Na, bet taip toli į ateitį sunku suplanuoti, gal Archimondą ant kelių parklupdyti bus labai sunku :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Ket Lie 30, 2015 3:20 pm 
Atsijungęs
Gildijos narys
Vartotojo avataras

Kažkaip labai jau daug jūs kabinėjatės prie šito žmogučio :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Ket Lie 30, 2015 3:21 pm 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Tai kad noriai atsakinėja, tai kodėl ne
Delgadosas tartų žodį ir fsio, dabar smulkinasi :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Ket Lie 30, 2015 3:45 pm 
Atsijungęs

Stormas rašė:
Kažkaip labai jau daug jūs kabinėjatės prie šito žmogučio :)

Ai aš vistiek žiūriu http://www.twitch.tv/gamesdonequick ir vis refreshinu facebooka, 15min ir šį forumą. :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Ket Lie 30, 2015 4:46 pm 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

+- trolinam. Vakar mumblą girdėjome labai įdomių atsiliepimų apie jį :) Delgadosas, Kraftas, Rimtuolis ir kiti manau turės daugiau ką pasakyti.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Ket Lie 30, 2015 6:18 pm 
Atsijungęs
Gildijos narys
Vartotojo avataras

Gailiuga rašė:
DAr Yukis turėtų pakomentuot, kaip gerai yra yra priestui gripint kai trankinu, nes žiauriai cool efektas, kai karvė su iškeltom rankom per kambarį skrendą

LOL

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Ket Lie 30, 2015 6:46 pm 
Atsijungęs

Sveikas,

Na as tavo lemties nespresiu tikrai, cia delgadoso darbas.

Asmeniskai nieko pries tave neturiu, nes tave pazystu tik 2 antradienius, jei esi patikimas, skilled, zaidejas manau visada atsiras vieta kai dbr situacija su healais neaaiski pas mus.
Logu tavo neziurejau, cia labiau healai gali komentuot. Kaip asmenybe esi idomus zmogelis, gal cia tik pirmas ispudis, bet "i know everything and you know nothing" savybe uzkliuvo, man per pasakos reidus su tavim. Konstruktyvia kritika ir nuomuone yra gerai, bet kai neleidi kitiem zmonem net isiterpt tai nera gerai mano galva. Pasakoj nera raid leado gal del to taip viskas ir atrodo chaosas netvarka demotyvacija ir pan. JB siek tiek skiriasi delgados pisa prota kai reikia tai jei tave uz kiaushu paims ir neleis derpint mumblei viskas bus ok.

Taip tu turi teisi ishsakyt viska ka galvoji ir zinai apie encounterius tik kitokiu labiau civilizuotu budu. Zodziu jei esi geras playeris tai as uz kad tave jamtu trialinti.

Vnz sekmes gaunant atsakyma is healu vado.

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 23 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Veikia ant phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007