Juoda Balta

World of Warcraft gildija

Pagrindinis puslapis | Warcraft Logs | World of Logs | Kazzak forumas

Dabar yra Tre Gru 13, 2017 7:01 am

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 23 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Lenisxp - MW
StandartinėParašytas: Tre Lie 29, 2015 6:33 pm 
Atsijungęs

1. Nuoroda i jūsų armory.
http://eu.battle.net/wow/en/character/kazzak/Lenisxp/

2. Jūsų primary ir secondary specializacijos. Kodėl pasirinkote šias specializacijas?
Main: Mistweaver / Off: Brewmaster
Norėjau žaisti už healerį, tai main buvo akivaizdus pasirinkimas, o Offspec pasirinkau Brewmaster, nes nepatiko žaisti už Windwalker. (Su Brewmaster turiu labai mažai Mythic patirties iš pug'ų, tai tikriausiai nesiskaito)

3. Kiek laiko žaidžiate WoW?
33,5d (iš /played). Pradėjau žaisti WoW globale sausio antroje pusėje.

4. Pagyrų vieta. Girkitės savo pasiekimais PVE/PVP.
HM M 5/7 (pradėjau žaistii panašiai tuo metu, kai releasino BRF, todėl nelabai skaitosi :) )
BRF M 9/10 (Blast Furnace paėmiau tik pora savaičių prieš 6.2)
HFC H 12/13, M 1/13. (taip pat turiu nemažai Archimonde ir Iron Reaver experience)

5. Kur išgirdote apie mūsų gildiją ir kodėl norite prisijungti?
Neišduosiu savo slaptų šaltinių! Jūs esat geriausia lietuvių gildija, man tinka raidinimo dienos ir laikas.

6. Idėkite savo UI screenshot'ą.
http://i.imgur.com/qYOhhiR.jpg
Screenshotas senas, bet mažai, kas pasikeitė. Tik šiek tiek pastumdžiau arčiau kraštų, kad centras būtų dar laisvesnis ir dbm timingai 2x didesni. Paskutiniam guilde nebereikėjo trackinti visų cd, tai pasilikau tik healerių ir dmg reduction fieldus.

7. Nuoroda į paskutinius raid log'us.
Liepos 8d reidinimas https://www.warcraftlogs.com/reports/Pv ... Bw#fight=1
Liepos 9d mane operavo ir savaitę+ nedalyvavau reiduose, nes gulėjau ligoninėje, po to arba aš turėjau problemų arba guildas. :)

8. Kokiose gildijose žaidėte prieš tai ir kodėl jas palikote?
Pasaka - turėjau tikslą išvalyti Heroic su jais ir jeigu įmanoma įžengti į Mythic, bet labai sunku surinkti pastovų lietuvių 20 žmonių rosterį, kai visi geresni žaidėjai eina pas jus. :)
House of Pride - Guildas nebuvo labai draugiškas, žmonės buvo išsiskirstę į grupeles, kurios tarpusavyje vienos kitų nemėgo. Svarsčiau ar eiti kitur ar pasilikti. Dėl šių priežasčių iširo guildas.
Intent - Guildas super fainas, bet RL dirba viešbutyje ir vasaros sezonu dirba 6d į savaitę po labai daug valandų, todėl gali raidinti tik kartą per savaitę. Officeriai nusprendė, kad raidins 1d per savaitę iki rudens. O aš noriu raidinti ir toliau progressinti end game content. :)

9. Ar turite stabilų interneto ryšį ir pakankamai galingą pc?
Taip. Nuo sekmadienio internetas kažko grybauja, bet čia tik laikina problema.

10. Jūsų tikslai World of Warcraft žaidime. Pasidalinkite mintimis ką norite veikti ir kaip planuojate tai pasiekti. Taip pat, papasakokite kokie jūsų lūkesčiai Juoda Balta gildijoje. Pvž PVP, Casual PVE, End Game content only ir t.t.
Įveikti Archimondą mythice :)

11.Papildomai parašykite trumpai apie save (pomėgiai, užsiėmimas ir t.t.)
Aš esu Povilas, 22m, studijuoju VU biochemiją. Šiaip esu konkurencingas geimeriukas, ankščiau semipro lygyje žaidžiau SC2, tačiau nepraleidžiu progos ir pabendrauti su gyvais žmonėmis.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: Re: Lenisxp - MW
StandartinėParašytas: Tre Lie 29, 2015 11:32 pm 
Atsijungęs

Svieži logai:
https://www.warcraftlogs.com/reports/Qt47bTBgZMpGY3PR
https://www.warcraftlogs.com/reports/JABFd1HkKVq9NWag
https://www.warcraftlogs.com/reports/kQjrFP14V6X3KzBA

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Ket Lie 30, 2015 12:24 am 
Atsijungęs
Gildijos narys
Vartotojo avataras

Neblogai atrodo. +

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Ket Lie 30, 2015 7:59 am 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Ar esi revivinęs per druido tranką? Jeigu iškapstysiu nors kartą, iškart ultimatumą iškelsiu :))

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Ket Lie 30, 2015 8:07 am 
Atsijungęs

MMOC guidai rekomenduoja naudoti revival, kai Druidas tranqina, tik taip top hps gali pasiekti :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Ket Lie 30, 2015 8:14 am 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Viskas, visą dieną supisai :))
DAr Yukis turėtų pakomentuot, kaip gerai yra yra priestui gripint kai trankinu, nes žiauriai cool efektas, kai karvė su iškeltom rankom per kambarį skrendą

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Ket Lie 30, 2015 8:50 am 
Atsijungęs
Gildijos narys
Vartotojo avataras

Kaip save ivertintum kaip zmogu, ar esi problematiska asmenyme? kaip vertini/reaguoji i pagrista/nepagrista kritika ?

tavo manymu kokia tinkamiausia loot sistema raid grupeje turetu but naudojama

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Ket Lie 30, 2015 9:44 am 
Atsijungęs

Jagas rašė:
Kaip save ivertintum kaip zmogu, ar esi problematiska asmenyme? kaip vertini/reaguoji i pagrista/nepagrista kritika ?

Aš per reidus nesinervuoju, nebent del savo pačio "performanso", kartais, kai tenka ilga laika wipintis del tu paciu priezasciu jauciu frustracija(nusivylimą?), bet niekada nieko nekaltinu. Kartais per TS pasakau pozicijų klaidas kurias matau viduryje try (pavyzdys būtų: kas nors su Befouled stovi žmonių krūvoje arba Gift of Manari targetas atsistoja taip, kad Ghostas neina per liepsnas arba apskritai nejuda iš stacko), kai kuriems žmonėms tai nepatinka ir jie priima, kaip baisią kritiką, bet niekada nedarau to norėdamas kažką įžeisti ar panašiai. Mano manymu tai normali progresso dalis, kai žmonės mokosi fightą, pradžioje reikia daug daugiau komunikacijos, kol visi išmoksta ir tie dalykai tampa savaime suprantami.

Raidinu ne dėl looto ar item levelio, mano nuomone tobulam guilde lootas turėtų eiti tam, dėl kurio daugiausiai išaugs bendras grupės lygis. Realiam guilde tikriausiai tenka atsižvelgti dar į tai, kad žmonės nesijaustų nuskriausti ar neįvertinti. :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Ket Lie 30, 2015 9:55 am 
Atsijungęs
Gildijos narys
Vartotojo avataras

Lenis rašė:
Jagas rašė:

Aš per reidus nesinervuoju, nebent del savo pačio "performanso", kartais, kai tenka ilga laika wipintis del tu paciu priezasciu jauciu frustracija(nusivylimą?), bet niekada nieko nekaltinu. Kartais per TS pasakau pozicijų klaidas kurias matau viduryje try (pavyzdys būtų: kas nors su Befouled stovi žmonių krūvoje arba Gift of Manari targetas atsistoja taip, kad Ghostas neina per liepsnas arba apskritai nejuda iš stacko), kai kuriems žmonėms tai nepatinka ir jie priima, kaip baisią kritiką, bet niekada nedarau to norėdamas kažką įžeisti ar panašiai. Mano manymu tai normali progresso dalis, kai žmonės mokosi fightą, pradžioje reikia daug daugiau komunikacijos, kol visi išmoksta ir tie dalykai tampa savaime suprantami.

Raidinu ne dėl looto ar item levelio, mano nuomone tobulam guilde lootas turėtų eiti tam, dėl kurio daugiausiai išaugs bendras grupės lygis. Realiam guilde tikriausiai tenka atsižvelgti dar į tai, kad žmonės nesijaustų nuskriausti ar neįvertinti. :)

Ar tave tenkina buvimas gildijoje, kai lootas healiams pagal priority butu +- paskutineje vietoje ir tektu nuo bendro stalo rinkti trupinius ir megautis encounteriais nepagal looto gavima ?

kokie planai kitam expansionui? kokia padetis su altais, norais, galimybem ir uzklasine veikla neskaitant raidu (ka dar megsti veikti wowe?)

p.s. kaip pakomentuosi, kad tavo 25 lvl petas yra zalios kokybes?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Ket Lie 30, 2015 10:46 am 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Cituoti:
p.s. kaip pakomentuosi, kad tavo 25 lvl petas yra zalios kokybes?

BL jaučiu užsitrauksiu Jago rūstybę, nes mano vienintelis petas yra 1 lvl karpis, kuris per savo beveik metų karjerą yra pralošęs visas 3 kovas, misklikinus ir užsirovus ant kokios tai gėlės garrisone

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 23 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 7 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Veikia ant phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007