Juoda Balta

World of Warcraft gildija

Pagrindinis puslapis | Warcraft Logs | World of Logs | Kazzak forumas

Dabar yra Ant Lap 21, 2017 5:33 pm

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 9 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Ket Geg 21, 2015 5:20 am 
Atsijungęs

Sveiki, visu pirma noriu pasakyti, kad tai mano pirmas kartas, kai zaidziu retaile, tad neturesiu jokiu screenshotu nieko ir pradesiu nuo 2 punkto.
2. Affliction/Destruction Undead Warlock. Demonology niekad neveikdavo gerai privatkese, tai todel nezaisdavau :D
3. Zaidziu WoW nuo TBC laiku tai kokius 9m su pertraukomis, atejo laikas (gal i prota atejau) ateiti i retaila, noriu pajusti viska kas ir kaip turi veikti, ne bugilanda. Turiu gan didele manau patirti.
4. TBC dar buvau labai jaunas tai nelabai continenta valiau, nlb dar kazka gerai gaudziausi. Tai tik taip random bg, questai ir pan. Wotlk full normal clear, arena 2.4k+ 2's/ 2k+3's. Cataclysm (su dideliom pertraukom) full clear normal, heroic dragon soul spine ir madness nemates (buvau pertrauka padares) be to manau privatkese pilnuose blogai scriptintu bosu t.t gal net sunkesni budavo nei retaile bosai :D beleka jie ten spawnindavo, darydavo t.t. Cata pvp 2's 2.6k/3s 2.4. Mop perdaugiausiai nezaidziau, nera ten is dalies ten ka ir dar zaisti TOT esu mates 7 bosus visus uzmuses. PVP galim sakyti unplayable.
5. Kalbos ejo ir eina, kad jus geriausi, noreciau prisideti prie jusu. Atnesciau manau naudos jus, esu draugiskas, linksmas berniukas;D
6. Nera jo ir ner prasmes jo detis, tik dabar pradesiu keltis leveli -.-
7. Tas pats.
8. Esu zaides, JEIGU KAS NORS zinot, lietuviu buvusioje privatkeje sangreal guilde Aztecs, veliau persikeliau i molten (Darkspear Refugees, Is a Cookie - Wotlk), Cata (Fairytale, flawless), MoP (Sober) Niekad nepalikinedavau, as gana esu stabilus zmogus, nebent guildai subyra ar pan.
9. Taip.
10. VISI tikslai, as tiek atzaides WOW ir nemates tikro gameplaye'aus, nieko galim sakyt normaliai veikiancio nemates... Esu rimtas PvE megejas, noriu pajusti malonuma zaidziant PvE kaip ir turi buti, PvP irgi. Nu ka cia bepasakyt. Lukesciai gildijoje? (Buti naudingas, padeti, paraidinti rimtai, end game content) Neatsisakau ir PvP bet labiau as uz PvE, didziaja dali laiko skirciau PvE veiklai.
11. Esu Andrius is Siauliu man 21 metai, megstu sporta (krepsini, futbola), ziauriai patinka muzika ja domiuosi, megstu poilsiauti gamtoje, esu didelis plaukimo fanatas t.t galiu cia rasyt ir rasyti;D
Skurdoka gan ta anketa be jokiu tu screenshotu, bet as labai naujas cia dar nespejau pazaisti gerai;D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Ket Geg 21, 2015 9:37 am 
Atsijungęs

Kodel esi taip stipriai istikines kad atnesi mum naudos?ir kokios butent?

As pats praleidau 3+ metu privatuose,bet atejas i retaila supratau kad istikruju nieko nemokejau :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Ket Geg 21, 2015 10:39 am 
Atsijungęs

Nu jo.. gal per daug as cia perdejau su ta nauda:D, bet gal praversciau vistiek. Negali ant tiek jau baisiai skirtis, zaidimas tai vistiek tas pats didziaja dalim ten;D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Ket Geg 21, 2015 11:12 am 
Atsijungęs
Gildijos narys
Vartotojo avataras

Klysti, as 5 metus praleidau privatuose, atėjau į retailą ir pamačiau, kad praktiškai visai kitas game :) "VISKAS VEIKĖ" ko nebuvo privatuose.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Ket Geg 21, 2015 11:22 am 
Atsijungęs

Atrabotke rašė:
Nu jo.. gal per daug as cia perdejau su ta nauda:D, bet gal praversciau vistiek. Negali ant tiek jau baisiai skirtis, zaidimas tai vistiek tas pats didziaja dalim ten;D

Tiesiog kelkis chara ir tada ziuresim,pastoviu ir geru zmoniu mum tikrai reikia...bet kolkas matau tik zodzius,pasikelk apsiziurek aplinkui ir tada apsvarstysim tavo prisidejima prie musu raido grupes.
As tiesiog negaliu net nepakeltam charui pasakyti taip tau vieta yra.Turi laiko apie menesi pasikelti ir apsirengti kazkiek iki 6.2 ir jai nori papult i traukini kai mes varysim hc farma,ce turi sansa,nes kai mes pradesim only mythic,boostint zmones laiko tiesiog nebera.
Galiu padaryti siokia tokia isimti ir primti i guilda low lvl ir iskart imti testuoti tave,bet ar tu to pats nori?ar atitiksi bent jau minimalius standartus?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Ket Geg 21, 2015 12:10 pm 
Atsijungęs

Testuoti? Tai galima ir taip aisk, kam cia laukti... ne jau as ten trugdysiu jum ka nors budamas kampe, keldamas leveli. Sutinku su testavimu;D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Ket Geg 21, 2015 4:29 pm 
Atsijungęs

Na tada parasyk fordelgados ingame del inv

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Tre Geg 27, 2015 8:55 am 
Atsijungęs

Gerai, parasysiu, dekui;) Susilauziau raktikauli pragulejau ligonineje... Itvare 5 sav dbr busiu, bet aciu dievui kad zaisti nemaiso beveik :D bent tiek laimes.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Ket Geg 28, 2015 5:01 pm 
Atsijungęs

Oh look! Gal man pamaina bus :P

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 9 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 6 svečių