Juoda Balta

World of Warcraft gildija

Pagrindinis puslapis | Warcraft Logs | World of Logs | Kazzak forumas

Dabar yra Pir Gru 11, 2017 6:59 pm

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 4 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Šeš Geg 02, 2015 3:21 pm 
Atsijungęs

1. Nuoroda i jūsų armory.
http://eu.battle.net/wow/en/character/R ... zun/simple

2. Jūsų primary ir secondary specializacijos. Kodėl pasirinkote šias specializacijas?
Feral/Resto (šiuo metu tank'as, nes dariau for the horde achi) - Pasirinkau, nes patinka žaisti už Feral'ą battleground'uose, tačiau nieturiu nieko prieš būti resto.

3. Kiek laiko žaidžiate WoW?
played - 7 dienos, 10val. - Realiai žaidžiu nuo TBC laikų, turėjau poros metų petrauką. Turėjau Holy Paladiną, Hunter'į, dabar žaidžiu tik su Druid'u.

4. Pagyrų vieta. Girkitės savo pasiekimais PVE/PVP.
Su Paladin'u teko pabuvoti daugumoje TBC reidų. PVP pasiekimų neturiu, nes neturiu pastovaus arenų partnerio, o Rated Rbgs gildija nustojo žaisiti tik man įstojus. Plius tiesiog nemiela žaisti su užsieniečiais per voicecom'ą.

5. Kur išgirdote apie mūsų gildiją ir kodėl norite prisijungti?
Prieš porą metų iš draugo.

6. Idėkite savo UI screenshot'ą.
Neturiu žalio supratimo, kaip nusiscreenshotinti, nes žaidžiu su MAC'u, o duota Key kombinacija neveikia WoW.

7. Nuoroda į paskutinius raid log'us.
-

8. Kokiose gildijose žaidėte prieš tai ir kodėl jas palikote?
Šiuo metu žaidžiu PVP gildijoje (Unforgotten - Ravenholdt), palieku nes ji visiškai neaktyvi.

9. Ar turite stabilų interneto ryšį ir pakankamai galingą pc?
Taip.

10. Jūsų tikslai World of Warcraft žaidime. Pasidalinkite mintimis ką norite veikti ir kaip planuojate tai pasiekti. Taip pat, papasakokite kokie jūsų lūkesčiai Juoda Balta gildijoje. Pvž PVP, Casual PVE, End Game content only ir t.t. Mano tikslas - aukšto lygio PVP mačai. Noriu išmokti gerai žaisti su savo klase, susirasti pastovias PVP komandas, kuriose būtų Lietuviai. Alt'ų neturiu ir neplanuoju turėti, nebent to reikėtų komandai. Trumpiau tariant tikslas - tik PVP. Raid'inimas - tik casual lygyje.

Kol kas žaidžiu Ravenholdt serveryje, jei priimsite - persikelsiu į Kazzak'ą keleto val. bėgyje. Battletag: Warmachine#2817

11.Papildomai parašykite trumpai apie save (pomėgiai, užsiėmimas ir t.t.)
Esu 25 metų Kaunietis, studentas bebaigiantis menų bakalaurą, dirbu Mados ir portretų fotografu.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Šeš Geg 02, 2015 3:46 pm 
Atsijungęs

Pirmas dalykas apie musu gildija,kad mes grynai orentuojames i pve end game contenta ir zadam reorganizuoti casual/main raiders raida...pvp srityje nekuriam jokiu eventu ar kazko panasaus,tad pas mus galetum gauti tiktai casual statusa su galbut galimybe surasti bendraminciu siekti pvp progreso,bet sito as tau negarantuoju.

Ar verta tau transferint i kazzaka ta gali nusprest tiktai tu,ir ar musu gilidija atitiktu tavo normas...bet kazzakas yra priglaudes turbut 98proc lietuviu populiacijos taip kad manau galbut kazka surasi

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Šeš Geg 02, 2015 3:58 pm 
Atsijungęs

Būtent dėl šios priežasties aš ir transfer'inuos. Casual statusas man tinka ir manau, kad tikrai atrasčiau žaidžančių PVP. Aktualiasia man Arenos, Rated Rbgs antroje vietoje.

Beje, jau transfer'inuosi.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Pir Geg 04, 2015 12:17 pm 
Atsijungęs

Jei nėra orientacijos į PvE, manau vertėtų rinktis kitą guildą, kuriame būtų daugiau žaidėjų, kadangi pas mus absoliuti dauguma ateina tik reidams. Casual/main raidas, kurį, Delgadosai, minėjai aš taip suprantu skirtas apgearinti žmones kad jie galėtų reikalui iškilus prisijungti prie main grupės. Jei noro prisijungt nėra, neapsimoka ir tįst gearint, geriau pratempt porą naudingų altų.

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 4 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume