Juoda Balta
http://www.juodabalta.info/forumas/

Diamondbro
http://www.juodabalta.info/forumas/viewtopic.php?f=31&t=4935
Puslapis 11

Autorius:  Diamond [ Pen Kov 13, 2015 1:27 am ]
Pranešimo tema:  Diamondbro

1. Nuoroda i jūsų armory.
http://eu.battle.net/wow/en/character/k ... bro/simple

2. Jūsų primary ir secondary specializacijos. Kodėl pasirinkote šias specializacijas?
Holy/Retri. Holy nuo WotLK, Retri tik quest'am. Holy patiko nuo pradžių ir per visą žaidimo laiką neradau kažko, kas patiktų labiau.

3. Kiek laiko žaidžiate WoW?
Labai sunku pasakyt. Pradėjau nuo 2006, labai daug laiko pražaidžiau WotLK, Cata, MoP.

4. Pagyrų vieta. Girkitės savo pasiekimais PVE/PVP.
Čia problematiška. Matęs daug, pasiekęs daug, bet ne Retail. Nuo pat ICC teko vadovaut beveik visiems progress raidams, todėl esu puikiai susipažinęs su visų boss'ų taktikomis, pradedant nuo ICC ir baigiant BRF (kalbu apie Retail taktikas -Fatboss/Tankspot).

5. Kur išgirdote apie mūsų gildiją ir kodėl norite prisijungti?
Apie jūsų gildiją pirmą kartą išgirdau galbūt 2008, kai apie jus užsiminė draugas. Įdomus pavadinimas, todėl įstrigo tikrai ilgam. Kadangi man labai patinka PvE, viena akim sekiau ne tik world first kill'us, bet ir lietuvių progress'ą. Noriu ne šiaip sau social guild, o tikro PvE guild, siekiančio aukščiausių tikslų.

6. Idėkite savo UI screenshot'ą.
http://i.imgur.com/tczEPGG.jpg

7. Nuoroda į paskutinius raid log'us.
Abejoju, kad jus domina LFR log'ai.

8. Kokiose gildijose žaidėte prieš tai ir kodėl jas palikote?
Nuo 2010 metų iki dabar buvau vienoje gildijoje, bet, kadangi tai nėra Retail gildija, turbūt neverta per daug išsiplėst. Palikau, nes nebeliko žmonių, su kuriais būtų galima raid'int.

9. Ar turite stabilų interneto ryšį ir pakankamai galingą pc?
Taip.

10. Jūsų tikslai World of Warcraft žaidime. Pasidalinkite mintimis ką norite veikti ir kaip planuojate tai pasiekti. Taip pat, papasakokite kokie jūsų lūkesčiai Juoda Balta gildijoje. Pvž PVP, Casual PVE, End Game content only ir t.t.
Vienareikšmiškai End game content. Kadangi WoW pradėjau žaisti nuo 2006, tai kaip žaidimas jis manęs perdaug jau nebedomina - negalėčiau tiesiog šiaip sau lakstyt ir rinkt achievement ar pan. Noriu pamatyt tą pusę, kuri visada traukė ir kurios mačiau labai nedaug - Endgame progress. Nenoriu ateit, nusimušt last boss vien del overgear ir sakyt, kad tai yra progress. Noriu išsivalyti Mythic arba bent jau pabandyti. Žinau, kad sugebėjimų tam tikrai netrūksta, o vienintelė kliūtis, bent jau kolkas, yra gear. Gal ir šiek tiek per anksti bandyti pakliūt į jūsų guild, bet ir į dungeon'us norisi eit su žmonėmis, kurie žino ką daro ir išmano savo klasę.

11.Papildomai parašykite trumpai apie save (pomėgiai, užsiėmimas ir t.t.)
Man 22, todėl šiuo metu studijuoju. Mėgstu krepšinį ir futbolą bei maždaug viską, kas susiję su sportu. Pora vakarų per savaitę 18-20h skiriu krepšinio treniruotėms/rungtynėms. Ryte mėgstu nueit į sporto klubą, nors paskutiniu metu tam laiko nebuvo.

Autorius:  Delgados [ Pen Kov 13, 2015 3:37 am ]
Pranešimo tema:  Re: Diamondbro

Placiau papasokok apie paladino healinima ir pagrindiniu statu priority

Sportas va ce jau beda...raidinam geriam alu uzsiverciam namus picos dezemis ir propoguojam labiau nesveikia gyvenimo buda :D

Autorius:  Oxley [ Pen Kov 13, 2015 8:23 am ]
Pranešimo tema:  Re: Diamondbro

Delgados rašė:
Sportas va ce jau beda...raidinam geriam alu uzsiverciam namus picos dezemis ir propoguojam labiau nesveikia gyvenimo buda :D


Cia tik keliems taip... :roll:

O seip tai kaip suprantu tavo pagrindine patirtis yra private servuose. As asmeniskai ne 1 maciau atejusi is private servo zmogus, kuris labai pasitikejo savo jegomis, taciau pradejes raidinti globale, visgi suprasdavo, kad ten yra truputi viskas kitaip ir kad norint buti labai geru zaideju reikia istisai skaityti apie savo klase, analizuoti logus ir t. t. bei, kad globale yra daug daugiau budu numirti (sufailinti) raido metu negu private serve...

Kalbant apie geara, tai aktyviai zaidziant: darant LFR, musant world bosus, musant mythic trasha, raidinant su pugais, galima gana greitai apsirengti, tik reikia skirti tam laiko.

Autorius:  Jagas [ Pen Kov 13, 2015 8:44 am ]
Pranešimo tema:  Re: Diamondbro

uz holy pliusas, jei destructo neapsunkintu perfiltruot, butu labai gerai per laika gal i geeka uzaugtu :)(imam jei labai uzpis ismetam - imho, holy nesimeto)

Autorius:  Diamond [ Pen Kov 13, 2015 9:00 am ]
Pranešimo tema:  Re: Diamondbro

O kas tiksliau domina? Iš tiesų, nėra daug ką pasakot, nes spell'ų ne tiek jau ir daug. Šiuo metu pagrindinis healinimas yra su Holy Light, kas man patinka, bet, priešingai nei buvo iki dabar, kažką užtopint su paladinu yra gan sunku. Aš mėgstu daryt taip, kad visą laiką castinu Holy Light, o prireikus (~-100k) sucastinu vieną kitą Flash of Light. Holy Shock and cd. Žinoma, į vieną target, kai tik galima, Eternal Flame, >4 - Light of Dawn. Tankų topinimas 60% laiko - Flash of Light, kas lieka Holy Light arba Eternal Flame. Holy Radiance kolkas daug naudot neprireikė, o ir manos tam pakankamai turbūt nebūtų, nors HR => Daybreak => Light of Dawn yra gana galingas dalykas.
Cooldowns.

Hand of Sacrifice - dažniausiai ant cd.
Lay on Hands - dažniausiai ant cd (kartais dėl mana management).
Hand of Protection - vienas mėgstamiausių cd ir ant casterių metu pirmai progai pasitaikius.
Avenging Wrath - stipriausias cd ir kolkas netgi šiek tiek per stiprus. Kadangi naudoju Sanctified Wrath, 30s dvigubas healingas reikalingas labai retai. Ypač, kai tai yra vienintelis tikro healing cd (be LoH). Glyph visą šitą reikalą išspręndžia puikiai.

Dėl Sanctified Wrath. Catoj ir MoP naudojau Holy Avenger, bet nemanau, kad WoD jis yra pakantoks stiprus. Kadangi šiuo metu Holy Shock cd yra ~5s, o HA laikosi tik 18s, visa jo nauda yra 9 Holy Power ir 30% iškeltas Holy Shock healing, bet antrojo efekto beveik nesijaučia. HA geriausiai veikia kartu su Selfless Healer, nes tada Holy Power galima gaut ne tik su Holy Shock, bet ir su Judgement (Holy Radiance spamas bent jau kolkas yra per daug brangus). Šitas combo man patiko per Siege of Orgrimmar, bet tada Selfless Healer veikė ir ant Holy Radiance, o dabar veikia tik ant Flash of Light, todėl jo nauda gerokai sumažėjo. Asmeniškai manau (ir pastebėjau), kad sparnai su 1.5min cd yra naudingiau.


Statų priority.

Asmeniškai priority dėčiau Spirit => Haste => Crit. Nuo pat WotLK buvau didelis Haste fanas. Todėl ir dabar akį traukia Haste + Spirit. Kas liečia crit, tai, priešingai nei Catoj ar MoP, jis pasidarė gana neblogas stat vien dėl to, jog, bent jau kolkas, gana sunku kažką užtopint, todėl Crit automatiškai pasidarė vienu iš variantų, bet aš nesu didelis mėgėjas žaist per RNG, ir dėl to labiau patinka patikimas healing'as su Haste.

Spirit - būtina
Haste - tikriausiai vis dar pagrindinis stat (be spirit).
Crit - manau, kad geriausias variantas iš likusių.
Mastery - turbut geriausias mastery iš visų healing class'ių, bet dėl jo naudos verta pasiginčyt.
Versatility - nelabai verta, nes žaidžiu principu avoid, jeigu avoidable, todėl antra šito stat dalis praranda dalį poveikio.
Multistrike - nemėgstu RNG.
Leech - RNG.

Autorius:  Destruct [ Pen Kov 13, 2015 1:03 pm ]
Pranešimo tema:  Re: Diamondbro

+ už pademonstruotą klasės/rolės žinojimą,
+ už norą galų gale mesti private servus,

- už belf male :)

Nematau, priežasties, kodėl aplikantas negalėtų patekti į guildą, bent jau iki BFR normal lygio savarankiškai gearintis ir kažkada prisijungt prie pagrindinės arba casual reiding grupių.

Autorius:  Yuki [ Pen Kov 13, 2015 1:11 pm ]
Pranešimo tema:  Re: Diamondbro

As pvz pries eidamas i woda paskutinius pora metu irgi private zaidziau :P Privatas privatui nelygus. Jeigu ateini is kokio molten private server tai viskas aisku - bet koks tavo pasiektas progresas yra absoliutus nulis nes ten niekas neveikia. Cia visgi naujas expansionas tad dauguma dalyku reikia mokytis isnaujo, o kai isnaujo mokais yra lengva viska isisavinti :)

Autorius:  Delgados [ Pen Kov 13, 2015 3:50 pm ]
Pranešimo tema:  Re: Diamondbro

Neblogai,supranti holy pala...del sanctified wrath+merficul wrath glypho is must,joks kitas combo neveikia geriau 1.5min cd sparnai ir daugiau negu op...o del healingo priority kad ir >4 LOD necastini nes jisai yra tikrai crap,vienintelis kartas kada castini LOD tai kai suprocina 4set bonusas :] esi 610ilvl ir tokiame contente kur eini mana yra nebeda+is holy lighto beveik nehealini tam ta bandai compensuoti flashu ir be oom,bet realybeje kai busi 670+ ir per 6min+ fighta flasha castinsi tiktai extra atveju...o del holy radiance-daybreaker ant poprieriaus antrodo graziai bet is tikruju paskutine sh kruva :D vakar uzmusem mythic bosa ir 9:30min nei vieno radiance casto,tai viska pasako apie spella...o del stat pririority kad ir koks butum haste megejas deja busi priverstas stackinti crita kaip isprotejas,aisku bis gearas crit/spirit-crit/haste,spirito nepersistengi, palui spirito nereikia daug

Autorius:  Diamond [ Sek Kov 15, 2015 5:50 pm ]
Pranešimo tema:  Re: Diamondbro

Nesinori daug rašinėt, bet laukt nieko nežinant irgi nesmagu...

Ar turiu šanšų pas jus pakliūt? Ir kada bei ko tikėtis?

Autorius:  TrlTh0n [ Sek Kov 15, 2015 6:45 pm ]
Pranešimo tema:  Re: Diamondbro

Priimtas del inv /w in game Gendolfas, Pluginbabe, Krachas, Fordelgados, Gaisras.

Puslapis 11 Visos datos yra UTC + 2 valandos
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/