Juoda Balta

World of Warcraft gildija

Pagrindinis puslapis | Warcraft Logs | World of Logs | Kazzak forumas

Dabar yra Ket Bal 26, 2018 6:52 pm

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 2 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Pen Vas 06, 2015 5:56 pm 
Atsijungęs

1. Nuoroda i jūsų armory.

http://eu.battle.net/wow/en/character/d ... ato/simple

2. Jūsų primary ir secondary specializacijos. Kodėl pasirinkote šias specializacijas?

Patinka gydyti, na o balance tai daugiau del gearo suderinamumo. Taciau jauciu nostalgija savo warlockui, su kuriuo zaidziau nuo vanilos, apleidau del to kad vienas jis yra silpnas, tai yra grupes charakteris, na cia daugiau is pvp puses, na i smulkmenas nelysiu dabar. Greiciausiai jeigu priglaustumet, as susikurciau nauja charakteri, dar turiu neisnaudota boost 90 ;].

3. Kiek laiko žaidžiate WoW?
(TIP: Realus žaidimo laikas, o ne bendras laikas su mėnesių ir metų pertraukomis).

414 dienas.

4. Pagyrų vieta. Girkitės savo pasiekimais PVE/PVP.

2000 rate 2s, 1700 rbg, sausio 15 imp hc kill, viskas su randomais. Nera ka perdaug girtis. Kazkada raidinau su warlocku lich kinge, ir sekesi gerai, taciau del negalejimo buti pastoviai teko nutraukt.

5. Kur išgirdote apie mūsų gildiją ir kodėl norite prisijungti?

Susiradau internete, kaip aktyvu lietuviu guilda, tiesiog butent del to ir noriu.

6. Idėkite savo UI screenshot'ą.

http://imgur.com/Q0KRxbR

7. Nuoroda į paskutinius raid log'us.

Nera

8. Kokiose gildijose žaidėte prieš tai ir kodėl jas palikote?

Rimtam guilde nesu buves.

9. Ar turite stabilų interneto ryšį ir pakankamai galingą pc?

Internetas stabilus, kompiuteris geras.

10. Jūsų tikslai World of Warcraft žaidime. Pasidalinkite mintimis ką norite veikti ir kaip planuojate tai pasiekti. Taip pat, papasakokite kokie jūsų lūkesčiai Juoda Balta gildijoje. Pvž PVP, Casual PVE, End Game content only ir t.t.

Man patinka kartais nueit i arena, rbg, ashran, wpvp, padet kazkam ar siaip kokia achievmenta padaryt. Visalaika buvau daugiau pvp megejas, ir pve buvo tik dungeons, taciau pabandziau netycia highmaul normal, poto praejau hc ir patiko :). Noreciau siek tiek paraidint su lietuviais, koki rbg galbut suzaist, jeigu pavyktu tai ir su pagrindine grupe. Manau jog zaist galiu gerai, tiesiog nebuvo terpes kur tobulet. Esu zaides uz visas klases (isskyrus dk), blaskausi, nezinau uz kuria klase zaist, bet cia manau del to kad neturiu pastovios grupes. Problema is mano puses jog as negaliu buti pastoviai grupeje pastoviu laiku kadangi dirbu du darbus, ir turiu drauge kuriai reikia demesio, taciau ziurint is tos puses jog zaidimas tapo lankstesnis, ir is to ka as suprantu, juk nesudaro dideles esmes pvz: ar 25 ar 26 raidina. Anyway jeigu priglaustumet, buciau laimingas ;)

11.Papildomai parašykite trumpai apie save (pomėgiai, užsiėmimas ir t.t.)

Esu nuosirdus muzikantas ;] patinka ziuret filmus, sportuot, sveikas gyvenimo budas. Neseniai susizadejau :D Man 30 metu ;] is Kauno. (siam kartui uzteks:) ) Aciu, sekmes, iki ;)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sek Vas 08, 2015 7:30 pm 
Atsijungęs
Gildijos narys
Vartotojo avataras

na pabandyk koki ranged dps pasikelt. paziuresim ka gali. jei kazkiek moki zaist, bent casual grupeje priims.

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 2 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 8 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume