Juoda Balta

World of Warcraft gildija

Pagrindinis puslapis | Warcraft Logs | World of Logs | Kazzak forumas

Dabar yra Ket Bal 26, 2018 6:59 pm

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 8 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Sek Sau 18, 2015 12:37 am 
Atsijungęs

1. http://eu.battle.net/wow/en/character/k ... sim/simple

2. Jūsų primary ir secondary specializacijos. Kodėl pasirinkote šias specializacijas?
DPS ir net neturiu antros specializacijos, nes megstu tik dp'esint. ;)

3. Kiek laiko žaidžiate WoW?
Zaidziau nuo Cataclysm expansiono kokius metus, ir dabar sugryzau WOD isejus.

4. Pagyrų vieta. Girkitės savo pasiekimais PVE/PVP.
Highmaul - 7/7 25 man normal ir 10 man normal...
ir tik tiek anksciau buvau tik casual wow zaidejas, poto zaidziau SWTOR Lietuviu guilde Anttimater
ten viska padareme kas imanoma zaidime buvo... dar reidinau Wildstar bet ne su guildu tik group finder...

5. Kur išgirdote apie mūsų gildiją ir kodėl norite prisijungti?
uzejau i worlofwarcraft.lt puslapi ir paziurijau kuris yra TOP Lietuvos guildas :)

6. Idėkite savo UI screenshot'ą.
http://pbrd.co/1wiSD3l

7. Nuoroda į paskutinius raid log'us.
neturiu

8. Kokiose gildijose žaidėte prieš tai ir kodėl jas palikote?
Kaip minejau zaidziau SWTOR gildijoje Anttimater o viskas isiro nes padarem viska zaidime visus reidus ir faktiskai nebebuvo
ka veikti ten... Bet reidinimo esme viska moku Highmaula jau esu iveikes, na dar Molten core...

9. Ar turite stabilų interneto ryšį ir pakankamai galingą pc?
internetas geras, pastovus 12 mb/s PC 8gb DDR3, I 7 procas, GeForce GTX 770 zodziu geresnis nei reikia ;)

10. Jūsų tikslai World of Warcraft žaidime. Pasidalinkite mintimis ką norite veikti ir kaip planuojate tai pasiekti. Taip pat, papasakokite kokie jūsų lūkesčiai Juoda Balta gildijoje. Pvz PVP, Casual PVE, End Game content only ir t.t.
Labiausiai domina PVE noriu daug reidinti dabar renkuosi geara jau 645 ir seip norisi buti Lietuviu Guilde kad ir nevisada butu vietos raide... PVP taip pat zaidziu bet casual labiau.

11.Papildomai parašykite trumpai apie save (pomėgiai, užsiėmimas ir t.t.)
Man yra 26 metai ir dabar esu tokioj situacijoj kad reikia daug laiko prastumti tai wow ce labai padeda zaidziu daug seip kasdien tikrai prisijungiu... Esu ramus bicas kivircu is manes nesulauksit ;)
(optional)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sek Sau 18, 2015 3:00 am 
Atsijungęs

Is ui matau kad neturi vapse nei vieno addono :D puse pagrindiniu paladino ability clickini,nezinau nezinau jai bent pasidarytum bindus zmoniskus ir parodytum kaip trakini procus galbut butu galima jau ziureti i tave rimciau...

Pagrindineje grupeje meelle konkurencija nesvietiska,taip kad nemanau kad iseis pakliut(visada yra sansu,tereikia noro)...bet jai casual raido grupe tave domina ir jei jiem reik papildomo zmogaus tebunie is manes +

Laukiam ka kiti turi pasakyti

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sek Sau 18, 2015 1:25 pm 
Atsijungęs

amm adonu turiu kokiu man reikia deadly boss mods.. auctioneer... o del key bindu neklikinu nei vieno taip atrodo nes pas mane pele razer naga su 12 programuojamu klavisu tai klavieturos net nereikia tik judejimui... primkit bent i casual ;/

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sek Sau 18, 2015 8:33 pm 
Atsijungęs

rimsimsim rašė:
amm adonu turiu kokiu man reikia deadly boss mods.. auctioneer... o del key bindu neklikinu nei vieno taip atrodo nes pas mane pele razer naga su 12 programuojamu klavisu tai klavieturos net nereikia tik judejimui... primkit bent i casual ;/

Po savaitgalio bosai gris ir nuspres

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sek Sau 18, 2015 8:41 pm 
Atsijungęs

Delgados rašė:
rimsimsim rašė:

Po savaitgalio bosai gris ir nuspres

okey laukiu

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Pir Sau 19, 2015 11:42 am 
Atsijungęs
Gildijos narys

Tikriausiai norejai norejai parasyti "Highmaul - 7/7 25 man LFR" - tavo armory sako, kad normal esi padares tik 2/7.
Gearas atitinkamai tik normal viable.
Siam momentui ziurint i gear ir patirti, sakau, kad casual grupeje tau spoto nebutu, bet manau, gali prisijungt prie guildo social statusu ir pasiimprovint su pugais arba semi-guild alt runuose.
Ateityje ziuretume del spoto.

rimsimsim rašė:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Pir Sau 19, 2015 1:11 pm 
Atsijungęs

Destruct rašė:
Tikriausiai norejai norejai parasyti "Highmaul - 7/7 25 man LFR" - tavo armory sako, kad normal esi padares tik 2/7.
Gearas atitinkamai tik normal viable.
Siam momentui ziurint i gear ir patirti, sakau, kad casual grupeje tau spoto nebutu, bet manau, gali prisijungt prie guildo social statusu ir pasiimprovint su pugais arba semi-guild alt runuose.
Ateityje ziuretume del spoto.

rimsimsim rašė:

shit neteisingai parasiau 10 man pradejau tik... na tai primkit ant suoliuko pasedesiu kaip sakant jei kada bus koks spotas suzaisiu dar kol geara susirinksiu pilnai ilgokai...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Pir Sau 19, 2015 11:40 pm 
Atsijungęs

mane prieme insane in the brane tai atsaukiu uzklausa sorry uz sugaista laika manau labai nenuliusit kad manes neturesit guilde :)

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 8 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 12 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume