Juoda Balta

World of Warcraft gildija

Pagrindinis puslapis | Warcraft Logs | World of Logs | Kazzak forumas

Dabar yra Pen Spa 19, 2018 10:54 pm

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 6 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Tehmeh - Hunter
StandartinėParašytas: Pen Sau 17, 2014 1:02 am 
Atsijungęs

1. Jūsų veikėjo vardas, rasė, klasė bei lygis.
Tehmeh, Troll Huter. Lvl 90.
2. Nuoroda i jūsų armory.
http://eu.battle.net/wow/en/character/k ... meh/simple
3. Jūsų primary ir secondary specializacijos (talentai). Kodėl pasirinkote šias specializacijas?
Marksman & Survival. MM buvo smagu kelti lvl, mano poziuriu tai buvo geriausias pasirinkimas keliant lvl dungeonuose ir BG. secondary survival, nes anot http://www.noxxic.com/wow/pve/hunter/beast-mastery dps yra didziausias.
4. Jūsų pasirinktos profesijos (taip pat nurodykite cooking/fishing/archeology skilla).
Rinkausi JWC ir Mining, taciau toliau planuoju mining pakeisti i naudingesne profesija. Deja, kolkas neturejau laiko ju uzkelti iki galo :/ Archeology, cooking ir kitu antriniu profesiju dar nekeliau :)
5. Kiek laiko žaidžiate wow (realus žaidimo laikas, o ne bendras laikas su mėnesių ar metų pertraukom) ? Už kokias klases teko žaisti? (paminėkite tik tas klases, su kuriomis buvote pasiekęs max lvl)
Na, kolkas nesenai pradejau zaisti cia, tai game time nera labai ispudingas, 5days 3hrs 32mins. Taciau private, kuriame zaidziau pries tai game time buvo apytiksliai 362days on main char. neskaiciuojant altu. Pagrindine mano klase buvo (privattuose) Warrior, taciau esu nemazai zaides uz hunter. Iki tol zaidziau daugiausiai uz Tank role, taciau nusprendziau paivairint ir pasilikau ties Hunt.
6. Pagyrų vieta. Girkitės savo pasiekimais PVE/PVP etc. Aišku pagyros turi būti su svariu pagrindu
Svarus pagrindas yra boss kill'ai arba achievai kai jie buvo current content.
Kadangi esu naujas cia, tai labai kuo pasigirti ir negaliu. Neturiu jokiu achievmentu, kuriais galeciau girtis. Taciau private serveriuose su savo Warrior Taronas (pvz. Sangreal) esu padares Ralm first TOGC. Daugiau nieko isimintinesnio neturiu ka pridurti. Esu raidines TBC instance Hellground serveryje, taciau private yra private.
7. Jūsų tikslai World of Warcraft žaidime. Papasakokite, ką norite veikti ir kaip tai planuojate pasiekti.
Noreciau paraidint MOP contenta (ka nors rimtesnio nei LFR), todel stengiuosi surasti gera guilda, kuriame galeciau tai igyvendinti ;)
8. Idėkite savo UI nuotrauką (screenshot).
http://www.part.lt/perziura/54bcd9c5c94 ... 003112.jpg
Nieko prasmatnaus is addonu: DBM, Quartz, Recount ir OmniCC
9. Nuorodą į paskutinius raid log'us wol ar pan.
Deja, kolkas nieko ispudingo negaliu parodyti, nes be guild LFR belieka :/
10. Kokiose prieš tai gildijose žaidėte ir kodėl jas palikote?
Zaidziau private servuose, todel teko apsilankyti nemazai guildu. Pagrindinis mano guildas buvo Wrath Of The Gods (sangreal), prie kurio valdymo turejau galimybe prisideti ir pats. Taip pat teko apsilankyti United Force (sangreal, Molten), Spirit Of Horde (hellground).
11. Kodėl norite prisijungti prie mūsų?
Girdejau daug gero apie jusu guild, todel noreciau pats tuo isitikinti :)
12. JB nariai, kurie galėtų Jus rekomenduoti (paminėkite jei tokių yra).
Ggiega, nes su juo gan nemazai vienam guilde buvom :)
13. Ar turite stabilų interneto ryšį ir pakankamai galingą pc?
Kompiuterio galingumu kolkas nesiskundziau stabilus 60 fps (lock), interneto rysys taip pat nesukelia problemu :)
14. Jūsų vardas, amžius, gyvenamoji vieta, pomėgiai (trumpai apie save).
Mano vardas Zygimantas, taciau megstu prisistatyti tiesiog kaip Zygis. Man yra 22 metai, siuo metu gyvenu Jungtineje Karalysteje. Dirbu, megstu savo laisvalaiki praleisti ivairiai, taciau dazniausiai apsistoju ties WoW.
P.S. Pradejau zaisti kartu su Fhathyra, tai butu visai smagu kartu zaisti viename guilde ;)
Dekui uz jusu laika :)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: Re: Tehmeh - Hunter
StandartinėParašytas: Pen Sau 17, 2014 5:35 pm 
Atsijungęs

huntas butu reikalingas bet gieras silpnas

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Šeš Sau 18, 2014 4:17 am 
Atsijungęs

Well, norint gauti normalu gear reik guild, tai nemanau kad man turetu kilti problemu igyjant gear, be to, ganetinai nesenai uzkeliau lvl (pries 2 dienas). :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Šeš Sau 18, 2014 10:21 am 
Atsijungęs

kaip social galim paimt,jai pasirengsi paskiau ziuresim, w in game Trlthon, Bezdione,Pifa

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Tre Sau 22, 2014 10:13 am 
Atsijungęs
Gildijos narys
Vartotojo avataras

5 unenchanted items
Missing Living Steel Belt Buckle
Ir nereikia pradet pasakoti apie tai, kad geariniesi todel gearas neenchantintas (dauguma tu enchantu kainos juokingos), nes esi tam ilvl kur jau reikia deti pastangas, kad jis kiltu.

hit'o truksta, pirstinese gemas agi-stamina, talentai beveik teisingi, glypha 1 reikia keist.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Ket Sau 23, 2014 10:41 pm 
Atsijungęs
Gildijos narys

Krachas rašė:
5 unenchanted items
Missing Living Steel Belt Buckle
Ir nereikia pradet pasakoti apie tai, kad geariniesi todel gearas neenchantintas (dauguma tu enchantu kainos juokingos), nes esi tam ilvl kur jau reikia deti pastangas, kad jis kiltu.

hit'o truksta, pirstinese gemas agi-stamina, talentai beveik teisingi, glypha 1 reikia keist.

Senelis niekaip pencijon neiseina :)
Katra santechnika geresne kraxe, Groh Suzan Vivaldi lietuva ar KBE 5 kameru?

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 6 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 16 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume