Juoda Balta

World of Warcraft gildija

Pagrindinis puslapis | Warcraft Logs | World of Logs | Kazzak forumas

Dabar yra Ket Rgp 16, 2018 5:36 pm

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 1 pranešimas ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Revanas Monk
StandartinėParašytas: Ket Gru 19, 2013 8:53 pm 
Atsijungęs

1. Jūsų veikėjo vardas, rasė, klasė bei lygis.
Revanas Monk, nusipirkau žaidimą tik prieš 1 dieną tai lvl dar mažas.

2. Nuoroda i jūsų armory.
http://eu.battle.net/wow/en/character/kazzak/Revanas/

3. Jūsų primary ir secondary specializacijos (talentai). Kodėl pasirinkote šias specializacijas?
Primary: 100% Mistweaver, nes visą laiką visuose MMO žaidžiu už healeri. Secondery: Nenusprendžiau dar.

4. Jūsų pasirinktos profesijos (taip pat nurodykite cooking/fishing/archeology skilla).
Dar neapsisprendžiau, kadangi leveli keliu per dungeons tai kelsiu profesijas kai busiu 90LVL.

5. Kiek laiko žaidžiate wow (realus žaidimo laikas, o ne bendras laikas su mėnesių ar metų pertraukom) ? Už kokias klases teko žaisti? (paminėkite tik tas klases, su kuriomis buvote pasiekęs max lvl).
Negaliu tiksliai pasakyti, bet apie 6-7 metus (OHO :O ). Holy Priest, Holy Paladin, Resto Druid, Resto Shaman, Elemental Shaman, Subtlety Rogue, Destruction Warlock, Demology Warlock, Marksman Hunter, Blood ir Unholy Death Knight. Nežaidžiau tik už Mage ir Warrior.

6. Pagyrų vieta. Girkitės savo pasiekimais PVE/PVP etc. Aišku pagyros turi būti su svariu pagrindu ;)
Svarus pagrindas yra boss kill'ai arba achievai kai jie buvo current content.

Negaliu pasakyt daug nes žaidžiau privatuose, išvalyti bosai kurie veikdavo. Susigaudau bosu taktikuose ir retai kada pasimetu. Buvau gan geram gilde kuris nemažai buvo pasiekęs.

7. Jūsų tikslai World of Warcraft žaidime. Papasakokite, ką norite veikti ir kaip tai planuojate pasiekti.
Gerai praleisti laiką, aš PvE žaidėjas todėl daug laiko praleisčiau Dungeons ir Raids.

8. Idėkite savo UI nuotrauką (screenshot).
http://dec.imghost.us/uJAh.jpg

9. Nuorodą į paskutinius raid log'us wol ar pan.
Paskutinis raid buvo Firelands Molten WoW serverije. Ėjau su randomais tai nekažka...

10. Kokiose prieš tai gildijose žaidėte ir kodėl jas palikote?
Wrath of the Gods. Gildas egzistavo privatuose, dabar aktyvumas sumažėjo ir atsirado pinigų žaisti globale.

11. Kodėl norite prisijungti prie mūsų?
Mėgstu gerai praleisti laiką su kitais Lietuviais, kadangi esu buvęs kituose užsieniečių gilduose, kituose žaidimuose kaip SW:TOR ar Tera supratau, kad įdomiau žaisti su kitais lietuviais, taip pat dėl to, kad buvo labai nuostabiai praleistas laikas su savo senu WOTG gildu.

12. JB nariai, kurie galėtų Jus rekomenduoti (paminėkite jei tokių yra).
Nemanau, kad yra.

13. Ar turite stabilų interneto ryšį ir pakankamai galingą pc?
Taip galiu be problemų žaisti 60fps ir be jokiu Interneto problemų.

14. Jūsų vardas, amžius, gyvenamoji vieta, pomėgiai (trumpai apie save).
Tautvydas, 22 metai, Ukmergė. Pomėgiai: Gitara, alus, WoW. Esu ne problematiškas žmogus ir ne manau, kad kelčiau problemas. Kadangi mokausi neakivaizdžiai man būną sesijos po 3 savaites tai sausio mėnesį busiu online tik savaitgaliais.

Galbūt tai pasyrodys per daug išpūstą, bet tikrai moku gerai žaisti suprantu klases ir gaudausi raiduose.

Tikiuosi, kad mano application pasirodys gerai ir pagaliau galėsiu gerai praleisti laiką su gera kompanija. :D

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 1 pranešimas ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 9 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume