Juoda Balta

World of Warcraft gildija

Pagrindinis puslapis | Warcraft Logs | World of Logs | Kazzak forumas

Dabar yra Ant Kov 02, 2021 6:25 am

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 2 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Pen Gru 06, 2013 5:08 am 
Atsijungęs

Sveiki.

1. Jūsų veikėjo vardas, rasė, klasė bei lygis.
Ballzas. Undead. Destro warlock'as

2. Nuoroda i jūsų armory.
http://eu.battle.net/wow/en/character/k ... zas/simple Siaip nieko ispudingo dar neturiu gear atzvilgiu, nes lvl pakeltas tik pries kelias dienas

3. Jūsų primary ir secondary specializacijos (talentai). Kodėl pasirinkote šias specializacijas?
Primary-Desto, secondary-aff. Destro pasilikau, nes keldamas lygi tiesiog pripratau prie sios specilizacijos ir su ja jauciuosi pokolkas labiausiai uztikrintas savo zaidimu. Aff turiu siaip pasibandymui, zinoma visada galima pakeisti. Talentu net nemanau kad verta vardinti, nes beveik ant kiekvieno encounterio keiciasi, priklausomai nou to koks tas encounteris.

4. Jūsų pasirinktos profesijos (taip pat nurodykite cooking/fishing/archeology skilla).
Primary- Tailoring/Enchanting abu uzkelti iki tiek kad galeciau jas isnaudoti pve, tai back ir ziedu enchantai. Cooking/fishing/archeology kelsiu kai nebus visai ka veikti.

5. Kiek laiko žaidžiate wow (realus žaidimo laikas, o ne bendras laikas su mėnesių ar metų pertraukom) ? Už kokias klases teko žaisti? (paminėkite tik tas klases, su kuriomis buvote pasiekęs max lvl)
Realiai zaidziu nuo WOTLK, tik per vasara zaidziu siek tiek maziau. Manau kaip ir visi :D Zaidziau visada privatuose Pvz. Sangreal/Molten WoW. I globala atejau tik ant 5.3, bet kadangi prazaides ilgai WoW tai nebuvo sunku isivaziuoti i MoP. Pagrinde visada zaisdavau uz warriora arba maga tik dabar uzsinorejo kazko naujo.

6. Pagyrų vieta. Girkitės savo pasiekimais PVE/PVP etc. Aišku pagyros turi būti su svariu pagrindu ;)
Svarus pagrindas yra boss kill'ai arba achievai kai jie buvo current content.
Kad nelabai yra kuom asigirti:D Iki MoP esu isvales viska kas imanoma, bet tai nesiskaito nes viskas buvo daroma privatuose. Globale buvau pagrinde PvP zaidejas bet aisku neturejau Glado:P Zaidziau siaip savo malonumui. Bet toks ir malonumas kai visur tenka eiti su randomais. Vienintelis pasigyrimas butu tik tai kad visada sugebedavau is savo klases isspausti viska ka ji maximaliai sugeba, bet aisku tam reikia siektiek laiko ir daug testinimo.

7. Jūsų tikslai World of Warcraft žaidime. Papasakokite, ką norite veikti ir kaip tai planuojate pasiekti.
Mano tikslai butu tiesiog gerai leisti laika su zmonemis kurie zino ka daro, o ne kruva randomu kurie moka tik ninja pullint:) Zinoma norisi pasiekti kazko ir PwE ir PvP srityje, bet solo to nepadarysi.

8. Idėkite savo UI nuotrauką (screenshot).
http://tinypic.com/view.php?pic=10wt8on ... qEyv6T0rQc

9. Nuorodą į paskutinius raid log'us wol ar pan.
Nelabai manau kad verta, nes pokolkas tik per rdf raidinu, o ten tik kruvos vaipu ir panasiai...

10. Kokiose prieš tai gildijose žaidėte ir kodėl jas palikote?
Conquest. Guildas nelabai aktyvus, o jai ir susienka zmoniu, tai reikia pleste plesti koki dialoga:D + ten tiesiog guidas kuris ima viska is eiles, bet zmones ten nepasilieka. Kas noretu leisti laika levelinimo guilde?

11. Kodėl norite prisijungti prie mūsų?
Prie jusu noreciau prisijungti, nes norisi bent per chata pamatyti gimtaja kalba:P Beto as jau apie jus esu girdejas is labai senu laiku, dar kai net nesvajojau globale zaisti. Net ir tada jau girdejau geru atsiliepimu apie jus.

12. JB nariai, kurie galėtų Jus rekomenduoti (paminėkite jei tokių yra).
Kad manau nelabai bus tokiu, nebent tie kas zaide sangreale, nors nemanau, kad cia rasiu tokiu. Nu o jai atsirastu, tai pazinotu Steelballs vardu.

13. Ar turite stabilų interneto ryšį ir pakankamai galingą pc?
Taip. Tiek internetas, tiek kompas yra tikrai neblogi. Nu bent dar iki siol nesiskundziau. Netenka raido ar arenos metu gaut dc.

14. Jūsų vardas, amžius, gyvenamoji vieta, pomėgiai (trumpai apie save).
Esu Raimondas 23metu is Klaipedos. Megstu alu ir grazias merginas:D O jai rimtai tai esu dirbantis zmogus, kuriam patinka atsipalaiduoti prie kompiuterio klausant megstamos muzikos ir zaidziant WoW. Zinoma nesu visiskas "Noliferis" megstu ir su draugais islekt patusint:P Nesu problematiskas ir gana rimtai ziuriu i man sakoma kritika.

Na manau tiek apie mane. Toliau lauksiu jusu sprendimo. Jai ir netiksiu jusu bendruomenai, tai bent Aciu uz sugaista laika skaitant mano anketa.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: Re: Ballzas destro lokas
StandartinėParašytas: Pen Gru 06, 2013 6:11 pm 
Atsijungęs
Gildijos narys

Kaip social galiu paimt, jei tenkina /w in game Trlthon, Bezdione

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 2 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Veikia ant phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007