Juoda Balta

World of Warcraft gildija

Pagrindinis puslapis | Warcraft Logs | World of Logs | Kazzak forumas

Dabar yra Tre Gru 19, 2018 11:27 am

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 3 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Sek Lap 17, 2013 12:33 pm 
Atsijungęs

1. Jūsų veikėjo vardas, rasė, klasė bei lygis.

Arbuziukas , Undead Warrior , 90

2. Nuoroda i jūsų armory.

http://eu.battle.net/wow/en/character/k ... s/advanced

3. Jūsų primary ir secondary specializacijos (talentai). Kodėl pasirinkote šias specializacijas?

Dabar naudoju tik arms, nes su juo manau lengviau bus susirinkti geara, visgi tankui didesni reikalavimai flex ir kitur kur mane teoriskai turetu paimti pugai. Kolkas off yra prot, bet planuoju ateityje planuoju tapti main prot, kadangi tai kaip ir mano megstamiausia klase

4. Jūsų pasirinktos profesijos (taip pat nurodykite cooking/fishing/archeology skilla).

Dabar keliu Minning/Bs pakelus bs ir susirinkus matsus planuoju minninga pakeisti, i Eng arba Jc dar tiksliai nenusprendes, na tiklsiau neapsiskaites kas duos didesni dps/tanking output. Secondary proff dar nera

5. Kiek laiko žaidžiate wow (realus žaidimo laikas, o ne bendras laikas su mėnesių ar metų pertraukom) ? Už kokias klases teko žaisti? (paminėkite tik tas klases, su kuriomis buvote pasiekęs max lvl)

Na be pertrauku ir kito emant prazaides apie 2 metus, jai neskaiciuot tu dienu praleistu privatuose. O max lvl teko pasiekti vos ne su visom, bet manau cia klausiams turetu buti uz ka zinau kaip zaisti, tai Warrior/Warlock/Rogue uz sitas klases pazaides daugiausia laiko, ir esu susipazines su ju galimybemis ;d

6. Pagyrų vieta. Girkitės savo pasiekimais PVE/PVP etc. Aišku pagyros turi būti su svariu pagrindu ;)
Svarus pagrindas yra boss kill'ai arba achievai kai jie buvo current content.

Su kitu warru, deja armory negaliu numesti nes jis locked out, su draugais dabar pradejom nesenai zaisti emem naujus acc del recruito ( Cia iskarto pasiteisinu kodel armory to waro nebus)
Tai esu isvales:

Icc 12/12 normal
BWD 6/6 hc (fl patche)
Bastion of Twilight 4/5 hc
Four winds 2/2 hc
Fl(pre nerf) 5/7 hc Post nerf 7/7

7. Jūsų tikslai World of Warcraft žaidime. Papasakokite, ką norite veikti ir kaip tai planuojate pasiekti.

Na tikslu tai daug, noriu but stiprus galingas turtingas, ir visa kita ;d
Bet is esmes dabar noriu susirinkti prot geara po biski tankint pugus , o pasiekus tam tikra ilvl ir sugebejimu lygi pabandyti prisijungti prie jusu altu ar main reid grupes. Aisku iki to dar bus toli todel ir pretenduoju i social pozicija kol ateis laikas.

8. Idėkite savo UI nuotrauką (screenshot).

Jaigu imesiu Ui tai tikrai nepaimsit tai bandysiu isisukti taip ;d Dar nera nieko sutvarkyta nes tiesa sakant ir tingejau, ir nera del ko. LFR ir viena migtuka spaudidamas darisi daugiausia dps nes visi miega, lfg tai su tokiais gearais ten net as jauciuosi stiprus ;d Jai labai labai reikia idesiu, bet norefciau ta padaryti veliau kai isiaiskinsiu kaip as noriu ta ui susitvarkyti ;d

9. Nuorodą į paskutinius raid log'us wol ar pan.

Deja tokiu dar nera ,jai kita savaite visaks gerai bus lfr ir gausiu pora itemu, galesiu updatint posta su flex logais ,nes tikiuosi dar pora item gavus pugai manes isinores

10. Kokiose prieš tai gildijose žaidėte ir kodėl jas palikote?

Neskaitant cia social guildu tai Roa, ir Pagonys. Na roa isiro tad isejau nes nebebuvo ten zmoniu ir nusprendziau padaryti pertrauka. O Pagonyse buvau taipogi iki wowo pertraukos kol nereikejo porai menesiu isvaziuoti darbo reikalais. Ir poto neaisiku buvo ar grysiu prie wowo, tai teko palikti juos.

11. Kodėl norite prisijungti prie mūsų?

Nes nuo mazu dienu ziuredavau Juoda balta pasiekimus ( nors dabar mazai announcinat ka padaret arba nerandu) Ir esu susidares ispudi kad esat vienas rimciausiu guildu. Ir grizus po darbo pasijungus prie wowo norisi pamatyti lietuviu chata , kad ir koks jis kartais bebutu ;d

12. JB nariai, kurie galėtų Jus rekomenduoti (paminėkite jei tokių yra).

Kolkas tokiu nera ;(

13. Ar turite stabilų interneto ryšį ir pakankamai galingą pc?

Intel® Core™ I5-4670K 3.4Ghz (4 branduolių procesorius); operatyvioji atmintis 8 GB HyperX (2x4GB DDR3 1600 Mhz), kietasis diskas 1TB SATA3 7200rpm 64 MB cache, IMSI GeForce GTX 660 TI TF OC, 3GB DDR5 (192 Bit), HDMI, DVI, DP, 700W PSU,

http://www.speedtest.net/my-result/3106630663

14. Jūsų vardas, amžius, gyvenamoji vieta, pomėgiai (trumpai apie save).

Esu Laurynas, siuo metu gyvenu Vilniuje dirbu labai nuobodu ir man nepatinkanti darba ;( (Jai turit pasiulymu del kito tai bukit geri pasakykit)
Na o pomegiai tai kompiuteriniai zaidimai, muzika ir pokeris. Aisku tu pomegiu yra milijonai, betcia iskeliau 3 kuriuos dbr pagalvojus kelciau i prieki.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sek Lap 17, 2013 5:50 pm 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Po paskutinio pačo kažkas waruose pasikeitė ir haste pasidarė geras statas? Niekur jis nenureforgintas, tai keistai pasirodė.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sek Lap 17, 2013 7:13 pm 
Atsijungęs
Gildijos narys

Priimtas /w Gendolfas del invaito

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 3 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 14 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Veikia ant phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007